DVA T8 - Ozvučenie a osvetlenie podujatí, prenájom pódia, strechy, prenájom ozvučenia | AAproduction

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

DVA T8

dB Technologies DVA T8 je aktívny trojpásmový line - array prvok , ktorý ponúka smerovosť 100 º x15 º . Evolučný model DVA T8 vychádza z úspešného radu DVA T4 . Svojho predchodcu predčí väčším výkonom , hlbší frekvenčnou odozvou a dokonalú spolufázovosť , jedná sa teda o úplne nový Line Array model s výnimočným , veľmi prekresleným a zrozumiteľným prednesom .
Nová je aj interná DSP jednotka , ktorá pracuje vo vyššom rozlíšení a samozrejme samotné AD / DA převdoníky . Aktívny trojpásmový dizajn poskytuje rovnako jednoduché nastavenie a inštaláciu ako jeho predchodca.
Tento model je vybavený 8 " neodymiovým wooferom s 2,5 " cievkou , jedným 6,5 " neodymiovým stredovým meničom s 2 '' cievkou a dvoma 1 " neodýmiovým výškovými meničmi s 1,4 " cievkou ( Mylar ) . Stredové a výškové pásmo je navyše vybavené hornou s konštantnou smerovosťou .

Zabudovaný zosilňovač je digitálny a pracuje v triede T , ktorá v porovnaní s bežnými digitálnymi zosilňovačmi ponúka oveľa príjemnejšie reprodukciu výškových frekvencií . Jeho vysoká účinnosť , nízka hmotnosť ( iba 3kg ) a absencia rušiaceho vetrákov z neho robia jeden z najlepších zosilňovačov vo svojom segmente .
Model DVA T8 disponuje 56 - bitovú DSP jednotkou , ktorá plní funkciu výhybky a porovnáva tiež fázu meničov pre optimálny zvuk . Ponúka tiež detekciu poruchy ktoréhokoľvek z troch pásiem , ktorá pri nesprávnej funkčnosti automaticky vypne danej pásmo a zabráni tak produkciu nechceného hluku . DSP , resp . jeho časť DPP ( Digital Power Processing ) riadi zabudovaný viacpásmový kompresor / limiter a stráži teploty celého systému , podľa ktorých tiež nastavuje vstupná citlivosť .
Výrazným evolučným krokom v oblasti správy a nastavenie niektorých vlastností každého DVA reproboxu je možnosť pripojenia k počítaču prostredníctvom USB rozhrania . V programe DVA USB MANAGER lezie potom sledovať napr. teplota , rôzne štatistiky , testy a oi počet prevádzkových hodín, čo do budúcnosti môže byť veľmi zaujímavé riešenie napr pre prenajímateľa zvukovej techniky. Samozrejmosťou je možnosť upgradu firmwaru. SW je na stiahnutie zadarmo .
db Technologies DVA T8 prichádza tiež s inteligentným montážnym systémom - každému prvku možno nastaviť zavesovacie uhol v rozmedzí 0 º až 15 º v krokoch po 2,5 º . Rad DVA je určená pre zavesenie , v prípade nemožnosti ju zavesiť je ale možné ju využívať v stojacej polohe.
Technické údaje:
Frekvenčný rozsah: 66 – 18000 Hz 
Max. SPL: 132 dB  
Výkon (RMS): 700 W   
Basový reproduktor: 8 " 
Stredovy reproduktor: 6,5 " 
Vyskovy reproduktor: 2 x 1 " 
Smerovosť: 100° x 15°
Rozmery: 580 x 240 x 327 mm
Hmotnosť: 14,2 kg
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky