DVA Sound System - Ozvučenie a osvetlenie podujatí, prenájom pódia, strechy, prenájom ozvučenia | AAproduction

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

DVA Sound System

Talianska firma AEB (Acoustic Engineering Bureau) už viac ako 25 rokov dodáva na trh ozvučovaciu a bezdrôtovú techniku pod obchodnou značkou dB Technologies. Za svoju existenciu firma pozbierala celú radu uznanie za technologický pokrok a vysoký štandard kvality. Výrobky dB Technologies sú kvalitne navrhnuté a spracované, technologicky pokročilé a pritom cenovo ľahšie dostupné.

Od rozšírenia ozvučovacích prvkov "Line Array" sa výrazne zmenil spôsob ozvučovania predovšetkým vo väčších priestoroch vonku, totiž "Line Array" ponúka výrazne menšiu degradáciu zvuku na dlhších vzdialenostiach v porovnaní s bežnými reproboxmi. Firma dB Technologies prichádza s novým ozvučovacím radom DVA (Digital Vertical Array), ktorá za dostupnú cenu ponúka všetky vymoženosti doteraz dostupné len v tej najvyššej cenovej kategórii.
Na rozdiel od iných firiem spolieha dB Technologies iba na svoje zdroje. Používa vlastné reproduktory špeciálne navrhnuté pre konkrétny model. Vyrábá ich navyše v spolupráci so sesterskou firmou RCF a za použitia tých najlepších materiálov, ako napr. Neodymium či Mylar.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky