DVA T12 - Ozvučenie a osvetlenie podujatí, prenájom pódia, strechy, prenájom ozvučenia | AAproduction

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

DVA T12

dB Technologies DVA T12 je aktívny trojpásmový line - array prvok, ktorý ponúka smerovosť 100 º x10 º . Evolučný model DVA T12 vychádza z úspešného radu DVA T4 a disponuje ešte väčším výkonom , frekvenčnou odozvou aj kvalitnejšími prevodníky a DSP jednotkou . Aktívny trojpásmový dizajn poskytuje rovnako jednoduché nastavenie a inštaláciu ako jeho predchodca .
Tento model je vybavený 12 " neodýmiovým wooferom s 3 " cievkou , dvoma 6,5 " neodýmiovými stredovými meničmi s 2 '' cievkou 1 " neodýmiovým výškovým meničom s 1,4 " mylarovou membránou . Stredové a výškové pásmo je navyše vybavené hornou s konštantnou smerovosťou.
Zabudovaný zosilňovač je digitálny a pracuje v triede T , ktorá v porovnaní s bežnými digitálnymi zosilňovačmi ponúka oveľa príjemnejšie reprodukciu výškových frekvencií . Jeho vysoká účinnosť , nízka hmotnosť ( iba 3kg ) a absencia rušiaceho vetrákov z neho robia jeden z najlepších zosilňovačov vo svojom segmente.
Model DVA T12 disponuje 56 - bitovú DSP jednotkou , ktorá plní funkciu výhybky a porovnáva tiež fázu meničov pre optimálny zvuk . Ponúka tiež detekciu poruchy ktoréhokoľvek z troch pásiem , ktorá pri nesprávnej funkčnosti automaticky vypne danej pásmo a zabráni tak produkciu nechceného hluku . DSP , resp . jeho časť DPP ( Digital Power Processing ) , riadi zabudovaný viacpásmový kompresor / limiter a stráži teploty celého systému , podľa ktorých tiež nastavuje vstupná citlivosť .
dB Technologies DVA T12 prichádza tiež s inteligentným montážnym systémom - každému prvku možno nastaviť zavesovacie uhol v rozmedzí 0 º až 15 º v krokoch po 2,5 º . Rad DVA je určená pre zavesenie , v prípade nemožnosti ju zavesiť je ale možné ju využívať v stojacej polohe.
Technické údaje:
Frekvenčný rozsah: 60 – 19000 Hz 
Max. SPL: 136 dB  
Výkon (RMS): 1410 W 
Basový reproduktor: 12 " 
Stredovy reproduktor: 2 x 6,5 " 
Vyskovy reproduktor: 3 x 1 " 
Smerovosť: 100° x 10°
Rozmery: 580 x 386 x 430 mm 
Hmotnosť: 29,9 kg
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky